Novinky

INFOLINKA: +420 777 180 708
info@autoskolaking.cz
Facebook Youtube
Konec platnosti profesních průkazů v roce 2018 - Zajistěte si u nás obnovovací školení!

V roce 2018 končí platnost velkého množství profesních průkazů vydaných v roce 2013! Na poslední školení řidičů se proto objednávejte v dostatečném předstihu.

Absolvovali jsme se žáky kurz Bezpečně na motorce!

Absolvovali jsme se žáky kurz Bezpečně na motorce! Dne 7.5.2016 absolvovali žáci Autoškoly KING (v Panenském Týnci na letišti) pod dohledem instruktorů autoškoly a BNM - kurz Bezpečně na motorce-Akademie. Tyto kurzy organizujeme společně s Bezpečně na motorce-Akademie, jako vyšší ovládání motocyklu. Více info v aktualitě

Registrace vozidel od 1.6.2017

Nově lze všechny operace a sounáležitosti související s administrativními úkony v registru vozidel vyřešit na kterémkoliv registru vozidel v rámci celé České republiky. Jakmile tedy koupíte nové auto nebo motorku, můžete si jí zaregistrovat na kterémkoliv úřadu. Zároveň vám kdekoliv vydají i registrační známku na přání nebo zaevidují jakoukoliv změnu v registru. Stejně tak lze vyřídit i dočasné vyřazení vozidla z provozu nebo trvalé vyřazení v případě zániku.

Reflexní označení chodců - Pozor pokuty!

Policisté v těchto dnech už bez pardonu začali pokutovat chodce, kteří jdou v noci mimo zastavěnou oblast bez reflexních prvků na oblečení. Únorová novela zákona jim dává právo na dvoutisícový postih! V praxi obvykle končí na polovině. Kromě toho strážci zákona rozdávají reflexní pásky. Povinnost odrazek na oděvu platí mimo obec za snížené viditelnosti, tedy i za šera i mlhy.

500.000 zhlédnutí našich instruktážních videí!

Natáčíme pro Vás instruktážní videa, která Vám pomáhají. Sledujte nás a děkujeme Vám!

Linka pomoci řidičům 1224!

Nenechte se zlanařit u autonehody služeb "Žlutých andělů"! Jde pouze o komerci a jejich služby Vám pojišťovna nemusí proplatit. Pokud nevíte ve stresu na koho se obrátit - volejte 1224 - asistenční linka zřízená Českou kanceláří pojistitelů a tam Vám vždy odborně poradí.

Reportáž o nás - "Události na ČT" 13.11.2015

Česká televize v hlavní zpravodajské relaci "Události" odvysílala reportáž o výuce na automatické převodovce, kterou natáčela s naší autoškolou. Podívejte se na reportáž.

NOVÉ DOPRAVNÍ ZNAČENÍ od 1.1.2016

Od 1.1.2016 nás čeká novela vyhlášky - nové značky a například změna značení dálnic a rychlostních komunikací. Určitě doporučujeme šířit a sdílet i mezi Vaše přátele, rodinu a kamarády. Další informace najdete na adrese: tinyurl.com/znacky2016

Autoškola King video poradna

zqNXKtLEdX.PNG

Jak vybrat autoškolu?

AwXSUQ9CrB.PNG

Parkování podélně

lj7xf7GGmO.jpg

Výhody řízení vozidla s automatem

WBqjvZsWIa.PNG

Parkování pozadu - výhody

ekAY0WglxU.png

Parkování pozadu

zRJUchKKHE.png

Jak zaparkovat?

kmxZbBEx0J.png

Jak řešit autonehody?

wx7JJvzFm4.png

Jak přepravovat děti v autě?

7CAh6CLp50.PNG

Příprava na zimu

MAx0ThoINW.PNG

Autoškola ve 2 minutách