Školení řidičů PROFESÁK

INFOLINKA: +420 777 180 708
info@autoskolaking.cz
Facebook Youtube

Profesní průkaz řidiče

V roce 2018 končí platnost velkého množství profesních průkazů vydaných v roce 2013! Na poslední školení řidičů se proto objednávejte v dostatečném předstihu.

Aby byl váš profesní průkaz prodloužen na dalších pět let, musíte do data jeho platnosti, kterou máte vyznačenou v zadní části řidičského průkazu kódem 95(dd.mm.rr), stihnout všech pět pravidelných školení! Důrazně doporučujeme všem profesionálním řidičům, aby se na poslední školení objednávali ideálně tři měsíce před koncem platnosti jejich profesního průkazu! Nutné je počítat nejen se lhůtou na vydání nového řidičského průkazu, ale i se zvýšenou poptávkou o profesní školení v tomto roce!

V případě, že jste pravidelná školení v minulých pěti letech neabsolvovali a chcete i tak svůj profesní průkaz obnovit, musíte absolvovat školení v rozsahu 35 hodin.

Profesní školení řidičů je povinné pro ty, kteří jsou držiteli řidičských průkazů skupin C, C+E, C1, C1+E tedy vozidla od 3 500 kg a D, D+E, D1, D1+E a kteří chtějí vykonávat profesní činnost. U nás můžete absolvovat vstupní školení v rozsahu 140 nebo 280 hodin, rozšiřovací školení v rozsahu 45 hodin, obnovovací školení v rozsahu 35 hodin anebo pravidelné školení v rozsahu 7 hodin ročně. Navíc s nemusíte bát, že by Vám s námi něco uniklo. Obsah školení pravidelně aktualizujeme a všem svým studentům e-mailem zasíláme informace o případných změnách v legislativě, které se jich týkají.školení profesních řidičů

Vstupní školení na profesní průkaz řidiče

  • Rozsah: 140 hodin
  • Cena: 29 000,- Kč (cena včetně DPH)

Vstupní školení na profesní průkaz má standardní rozsah 140 hodin. Týká se řidičů skupin C1, C, C1+E, C+E od 21 let a řidičů skupin D1, D1+E, D, D+E až od 23 let. Profesní školení řidičů, které můžete absolvovat prezenčně je prováděno formou výuky a výcviku a zakončuje se zkouškou z profesní způsobilosti řidiče, která Vás opravňuje k výkonu profese, a to na 5 let.

Vstupní školení na profesní průkaz řidiče - rozšířené

  • Rozsah: 280 hodin
  • Cena: 42 000,- Kč (cena včetně DPH)

Vstupní školení na profesní průkaz má v rozšířeném pojetí rozsah 280 hodin. Dovoluje řídit vozidla všech skupin C od 18 let a skupin D od 21 let. Profesní školení řidičů je v rozšířené, stejně jako ve standardní, verzi prováděno formou výuky a výcviku a zakončuje se zkouškou z profesní způsobilosti řidiče, bez níž není možné vykonávat práci profesního řidiče. 

Rozšiřující školení na profesní průkaz řidiče

  • Rozsah: 45 hodin
  • Cena: 11 000,- Kč (cena včetně DPH)

Rozšířené školení na profesní průkaz řidiče je určeno pro ty, kteří už profesní průkaz mají a pouze si potřebují rozšířit své znalosti. Rozsah rozšiřujícího profesního školení řidičů je 45 h a volně navazuje na učební osnovy školení vstupního dle § 47 zákona, které jsou doplněny o aktuální témata. 

Obnovovací školení na profesní průkaz řidiče

  • Rozsah: 35 hodin
  • Cena: 6 000,- Kč (cena včetně DPH)

Obnovovací školení na profesní průkaz řidiče je určeno pro ty, kteří už profesní průkaz měli v minulosti, nějakou dobu ho nepoužívali nebo jim přestal platit a potřebují si jeho platnost obnovit ale i pro některé řidiče, kteří tento průkaz nikdy neměli a chtějí ho získat. Rozsah obnovovacího profesního školení řidičů je 35 h a vychází z novely zákona č. 247/2000 Sb. s účinností od 1.8.2011. 

Pravidelné školení na profesní průkaz řidiče

  • Rozsah: 7 hodin
  • Cena: 1 200,- Kč  (cena včetně DPH)

Vlastníte-li profesní průkaz řidiče, jste povinni účastnit se pravidelného profesního školení řidičů, jehož celkový rozsah je 35 hodin a to po dobu 5 let od data vystavení Vašeho profesního průkazu řidiče. Pravidelné školení na profesní průkaz řidiče má rozsah 7 hodin ročně, a to vždy v podobě jednodenního kurzu. Absolvujete-li školení pravidelně u nás, nemusíte si navíc ani hlídat termíny. Sami Vám připomeneme, že se blíží čas dalšího školení.

Autoškola King video poradna

zqNXKtLEdX.PNG

Jak vybrat autoškolu?

AwXSUQ9CrB.PNG

Parkování podélně

lj7xf7GGmO.jpg

Výhody řízení vozidla s automatem

WBqjvZsWIa.PNG

Parkování pozadu - výhody

ekAY0WglxU.png

Parkování pozadu

zRJUchKKHE.png

Jak zaparkovat?

kmxZbBEx0J.png

Jak řešit autonehody?

wx7JJvzFm4.png

Jak přepravovat děti v autě?

7CAh6CLp50.PNG

Příprava na zimu

MAx0ThoINW.PNG

Autoškola ve 2 minutách