O NÁS

INFOLINKA: +420 777 180 708
info@autoskolaking.cz
Facebook Youtube

Autoškola KING,s.r.o. byla založena v roce 2007 v okrese Praha západ s výukou skupin B a C. Po ročním působení je založena další provozovna v Praze 4 a autoškola Praha zahajuje výuku také v anglickém jazyce. Po dalších dvou letech již vyučujeme všechny skupiny řidičského oprávnění, učíme také v německém a ruském jazyce a z jednoho učitele je osm instruktorů včetně tří instruktorek. 

Jako jedni z mála autoškol v Praze i v celé české republice poctivě organizujeme každé pondělí a čtvrtek teoretickou výuku v našich učebnách. Dále u nás vyučujeme v rámci výuky „kurz první pomoci“, kdy zdravotní setra chodí přednášet k nám a žák nemusí navštěvovat kurzy jinde. Naše ceny za autoškolu uvádíme konečné s veškerým výukovým komfortem a učebními pomůckami, aby žák nemusel nic nikde shánět a draze nakupovat. Každý žák při přihlášení do autoškoly dostává automaticky učebnici + výukové CD a malý dárek s logem naší autoškoly. Pro výuku v AJ, RJ a NJ máme veškeré učebnice, testy a obrazové materiály přeloženy do daného jazyka. Moderně zařízené učebny jsou vybaveny počítači, díky tomu můžeme závěrečné zkoušky pořádat v jeden den v našich provozovnách. 

Nestane se u nás, že by se cena uvedená v ceníku autoškoly = cena na internetu, jakkoli navýšila při Vašem přihlášení, během kurzu a následném ukončení kurzu. Platbu při registraci je možno platit hotově, kartou, převodem, Benefit body, Flexipassy a podobně.

Ke klasickým kurzům autoškoly pořádáme též školení řidičů referentů, školení řidičů profesionálů (akreditované centrum pro profesní školení řidičů), výuku budoucích učitelů autoškol a kondiční jízdy. Nabízíme také poradenství v oblasti provozu nákladní a osobní dopravy, dopravní legislativy, pojištění a při řešení nehod, havárií či bezpečnosti práce v dopravě. 1.9.2014 jsme spustili online školící portál KING e-Learning www.king-skoleni.cz

Díky různorodosti vozového parku, si žáci mohou volit mezi menším či větším autem, benzínovým či dieslovým motorem a autem s manuální či automatickou převodovkou. Pro lepší pohodlí jsou naše vozy vybaveny klimatizací. Veškerá vozidla jsou řádně pojištěna, jak proti hmotné škodě, tak proti úrazům žáků, nás nebo třetích osob a jejich majetku. 

Přejeme Vám hodně štěstí při výuce a výcviku v naší autoškole.

Důležité kontakty:

Infolinka – nonstop: 777 180 708

 • Bc.Pavel Greiner 777 180 708 jednatel společnosti
 • Daniel Černohlávek 603 415 860 odpovědný zástupce + instruktor skupin AM, A, B, BE, C, CE, D, DE, T
 • Mgr. Eva Jelínková 731 165 236 asistentka + instruktorka skupin B, C i B s automatickou převodovkou
 • Vanda Macibobová 731 811 280 asistentka
 • Vendula Gottwaldová 733 331 416 asistentka
 • Shantanu Borský 608 888 641 instruktor skupin A, B (také v AJ)
 • Zdeněk Vlček 773 268 222 instruktor skupin A, B (také v AJ)
 • Markéta Tužínová 776 580 497 instruktorka skupin B (i s automatickou převodovkou) také v AJ a RJ
 • Petr Souček 721 775 229 (i s automatickou převodovkou) také v AJ
 • Lukáš Smelik 776 815 533 instruktor skupiny B (také v AJ)
 • Jiří Mikšátko 777 772 010 instruktor skupiny A, B, B+E také v AJ a RJ 
 • Jan Souček 776 018 473 instruktor skupiny B 
 • Ondřej Vraj 725 872 062 instruktor skupiny B - (také v AJ)
 • Ivana Bulejková 723 441 146 instruktor skupiny B - (také v AJ)
 • Daniel Janeček 733 195 689 instruktor skupiny B (i s automatickou převodovkou)
 • Patrik Zedník 604 830 007 instruktor skupiny B
 • Ivana Kubínová 602 205 432 kurz první pomoci

A co o nás říkají naši klienti na Facebooku?

 

 
 

Autoškola King video poradna

zqNXKtLEdX.PNG

Jak vybrat autoškolu?

AwXSUQ9CrB.PNG

Parkování podélně

lj7xf7GGmO.jpg

Výhody řízení vozidla s automatem

WBqjvZsWIa.PNG

Parkování pozadu - výhody

ekAY0WglxU.png

Parkování pozadu

zRJUchKKHE.png

Jak zaparkovat?

kmxZbBEx0J.png

Jak řešit autonehody?

wx7JJvzFm4.png

Jak přepravovat děti v autě?

7CAh6CLp50.PNG

Příprava na zimu

MAx0ThoINW.PNG

Autoškola ve 2 minutách

OIZIATEhI5.png

Jednoduchý rozjezd do kopce