Osobní automobil - sk. B s automatem

INFOLINKA: +420 777 180 708
info@autoskolaking.cz
Facebook Youtube

         
Vše proběhne po dohodě s lektorem. Nejdříve v našem výcvikovém voze zjistíme úroveň Vašich dovedností. Pak se společně dohodneme, kolik jízd absolvujete v našem voze, než bude bezpečné jezdit Vaším vlastním. Dokud si neosvojíte potřebné návyky, budeme jezdit za Vámi a jízda Vaším vozem bude začínat na Vámi určeném místě. 

Vrátili jsme do provozu mnoho z Vás, kterým přináší řízení s manuální převodovkou stresové situace.  

Zorientovat se v provozu, hlídat si cestu a ostatní účastníky silničního provozu, ovládat automobil a ještě do toho neustále myslet na řazautomatická převodovkaení. To jsou všechno věci, které každý začínající řidič musí zvládnout a které musí zvládnout naráz, v jeden okamžik. Uvědomujeme si, že pro spoustu potenciálních řidičů a řidiček mohou být právě tyto počátky řízení silně stresující situací a že ne každý se s ní chce nebo dokáže vypořádat. A právě pro ty z Vás, kterým způsobuje řízení s manuální převodovkou stres, pořádáme výcvik k získání řidičského oprávnění skupiny B na automobilech s automatickou převodovkou. Nemusíte se tedy už dál stresovat s řazením, získání řidičského průkazu na osobní automobil máte i bez něj na dosah.

 

Reportáž o nás o výcviku v automatu - "Události na ČT" 13.11.2015: 

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/215411000101113/obsah/435232-ridicsky-prukaz-na-auta-s-automatickou-prevodovkou

Výuku a výcvik provádíme dle individuálního studijního plánu dle §18 zák. č. 247/2000 Sb. Jedna vyučovací hodina trvá 45 minut. Teoretická výuka, výuka zdravotnické přípravy a výcvik údržby vozidla probíhají v prostorách naší autoškoly. Dny a čas praktického výcviku, stejně jako místo zahájení, ale i ukončení jízd, závisí výhradně na vaší osobní domluvě s instruktorem a jeho časových možnostech. Můžete si ho tedy rozplánovat dle svých potřeb. V rámci studijního plánu se ve velké míře věnujeme nejenom praktickému výcviku, ale také výuce teorie silničního provozu, zdravovědy a údržby vozidla. Díky tomu máme jistotu, že do světa vypouštíme nejenom zdatné, ale také zodpovědné a vyškolené řidiče, kteří si poradí v každé situaci.

Tento studijní plán má následující strukturu: 

Výuka pro osobní automobil s automatickou převodovkou Výcvik skupiny B (osobní automobil)
Výuka předpisů o provozu vozidel 5h Autocvičiště 2h
Výuka o ovládání a údržbě vozidla 1h Malý provoz 5h
Výuka teorie a zásad bezpečné jízdy 3h Střední provoz 12h + 9h
Výuka teorie zdravotnické přípravy 1h Praktický výcvik údržby vozidla 2h
Opakování a přezkoušení 1h Praktický výcvik zdr. přípravy 4h

Nepřehledněte důležití informace pro Řidičský průkaz sk. B automat:

Vozový park

Výuku provádíme na automobilu:

Škoda Fabia Combi III. 1,4 TSI - Elegance - veškerý komfort na výcvik.

 

Autoškola King video poradna

zqNXKtLEdX.PNG

Jak vybrat autoškolu?

AwXSUQ9CrB.PNG

Parkování podélně

lj7xf7GGmO.jpg

Výhody řízení vozidla s automatem

WBqjvZsWIa.PNG

Parkování pozadu - výhody

ekAY0WglxU.png

Parkování pozadu

zRJUchKKHE.png

Jak zaparkovat?

kmxZbBEx0J.png

Jak řešit autonehody?

wx7JJvzFm4.png

Jak přepravovat děti v autě?

7CAh6CLp50.PNG

Příprava na zimu

MAx0ThoINW.PNG

Autoškola ve 2 minutách

OIZIATEhI5.png

Jednoduchý rozjezd do kopce