Rekvalifikace

INFOLINKA: +420 777 180 708
info@autoskolaking.cz
Facebook Youtube

Rekvalifikační kurzy

Staňte se profesionálním řidičem! Pomůžeme Vám! V ČR chybí přes 5.000 řidičů kamiónů! Díky našim rekvalifikačním kurzům, realizovaným v naší pražské autoškole, můžete doplnit jejich řady. 

http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/domaci/cesku-akutne-chybi-ridici-kamionu-nechcete-ridit-nabidky-prace.html

Spolupracujeme s Úřady práce ČR,                            

jejichž prostřednictvím pro Vás zajistíme potřebné rekvalifikační kurzy (pokud splňujete podmínky pro zajištění rekvalifikace dle Úřadu práce). Rekvalifikační kurzy se týkají pouze výuky a výcviku skupiny C (nákladní automobil), D (autobus), E (přívěsy), profesního průkazu řidiče a kteréhokoliv učitelského oprávnění učitele autoškoly a probíhají v Praze.

Rekvalifikace pro řidiče skupin C, D, C+E + profesní průkaz řidiče

Není určitě tajemstvím, že nákladní a autobusová doprava je na vzestupu a mnoho dopravců shání řidiče a nedaří se jim tyto pozice obsadit. Díky našim rekvalifikačním kurzům, probíhajícím v Praze, můžete získat patřičné znalosti, zkušenosti a oprávnění, za jejichž využití se můžete stát právě řidičem autobusu nebo nákladního automobilu.

Rekvalifikace pro učitele - instruktora autoškoly

Velké množství autoškol do svých řad hledá velmi profesionálně vyškolené instruktory. Těchto učitelů je však nedostatek, a tak se obsazení daných pozic opět stává problémovým. V návaznosti na nedostatek kvalifikovaných pracovních sil se pak autoškoly potýkají s neschopností pokrýt stále rostoucí zájem žadatelů o získání řidičského průkazu. Právě z toho důvodu nabízíme rekvalifikační kurzy pro instruktory autoškol. Díky našemu rekvalifikačnímu kurzu se z Vás stane kvalifikovanější učitel, a tedy se i zvýší vaše šance na získání nového či udržení stávajícího zaměstnání.

Proč absolvovat rekvalifikační kurzy zrovna u nás?

Samozřejmostí pro nás je, že rekvalifikační kurzy všeho druhu vedou speciálně vyškolení profesionálové, kteří mají dobrý přehled v aktuálních předpisech a vyhlášek Ministerstva dopravy. V práci spolupracujeme nejenom s Úřadem práce ČR, pro který kurzy realizujeme, ale v návaznosti na něj také s Ministerstvem práce a sociálních věcí. Stejně jako u jiných kurzů, které pořádáme, i u cen rekvalifikačních kurzů všeho druhu, Vám garantujeme, že jsou konečné a že se v průběhu kurzů nenavýší.

Pokud máte zájem o pomoc při zprostředkování rekvalifikace, kontaktujte nás

 

Autoškola King video poradna

zqNXKtLEdX.PNG

Jak vybrat autoškolu?

AwXSUQ9CrB.PNG

Parkování podélně

lj7xf7GGmO.jpg

Výhody řízení vozidla s automatem

WBqjvZsWIa.PNG

Parkování pozadu - výhody

ekAY0WglxU.png

Parkování pozadu

zRJUchKKHE.png

Jak zaparkovat?

kmxZbBEx0J.png

Jak řešit autonehody?

wx7JJvzFm4.png

Jak přepravovat děti v autě?

7CAh6CLp50.PNG

Příprava na zimu

MAx0ThoINW.PNG

Autoškola ve 2 minutách

OIZIATEhI5.png

Jednoduchý rozjezd do kopce