Řidičské průkazy

INFOLINKA: +420 777 180 708
info@autoskolaking.cz
Facebook Youtube

                    6.500 fanoušků na FB         
     Děkujeme, že nás sdílíte a inspirujete nás i ostatní

                 www.facebook.cz/kingautoskola

 

Ať už byste rádi získali řidičský průkaz na auto, motorku nebo cokoli jiného, neváhejte se na nás obrátit. Zajišťujeme kurzy k získání všech druhů řidičských průkazů, včetně závěrečných zkoušek. 

O který řidičský průkaz máte zájem?

Jak se přihlásit do Autoškoly KING?

  • Vyplňte výše uvedený formulář a odešlete jej. Budeme vás co nejříve kontaktovat.
  • Stáhněte si žádost a posudek o zdravotní způsobilosti.
  • Přihlášku vytiskněte oboustranně a čitelně vyplňte.
  • Posudek o zdravotní způsobilosti vytiskněte a potvrďte vaším praktickým lékařem.
  • Platbu při registraci je možno platit hotově, kartou, převodem, Benefit body, Flexipassy a podobně.

Pokud nemáte možnost vytisknutí si přihlášky zastavte se u nás v náborové kanceláři nebo zavolejte 777 180 708 a my Vám přihlášku dodáme.

A proč zvolit právě Autoškolu King?

Na rozdíl od většiny ostatních autoškol klademe důraz nejenom na praktický výcvik, ale také na teoretickou výuku, čímž zajišťujeme získání opravdu komplexních znalostí. Důvodem tohoto přístupu je předpoklad, že by řidičské průkazy neměly dokládat pouze schopnost mechanického ovládání vozidla, ale také perfektní znalosti předpisů a silniční dopravy jako takové.

Další důvod, proč při cestě za řidičskými průkazy zvolit naši autoškolu, tvoří fakt, že se u nás nemusíte bát následného navyšování ceny studijními materiály. Ceny našich kurzů k získání řidičských průkazů zahrnují vedle kurzovného také všechny výukové materiály, tedy učebnici a CD.

Kromě toho jsme opravdu všestranní. Ptáte se proč? Vedle českého jazyka realizujeme výuku také v angličtině, němčině a ruštině. Za plus se dá považovat také naše vybavenost. Díky modernímu zařízení, kterým naše autoškola disponuje, může probíhat nejen praktická, ale i teoretická část závěrečných zkoušek přímo u nás. Tím však stále výhody nekončí. Mimo jiné, studentům a maminkám na mateřské dovolené poskytujeme slevu na kurzy ve výši 500 Kč.

 

Těšíme se na Vás!

Autoškola King video poradna

zqNXKtLEdX.PNG

Jak vybrat autoškolu?

AwXSUQ9CrB.PNG

Parkování podélně

lj7xf7GGmO.jpg

Výhody řízení vozidla s automatem

WBqjvZsWIa.PNG

Parkování pozadu - výhody

ekAY0WglxU.png

Parkování pozadu

zRJUchKKHE.png

Jak zaparkovat?

kmxZbBEx0J.png

Jak řešit autonehody?

wx7JJvzFm4.png

Jak přepravovat děti v autě?

7CAh6CLp50.PNG

Příprava na zimu

MAx0ThoINW.PNG

Autoškola ve 2 minutách

OIZIATEhI5.png

Jednoduchý rozjezd do kopce