Škola Tachografu

INFOLINKA: +420 777 180 708
info@autoskolaking.cz
Facebook Youtube

Podnikání v dopravě přináší mnoho nástrah a je velmi složité se právně i procesně orientovat v záplavě zákonů a Nařízení.

Předcházejte pokutám, na Vámi prováděnou dopravu vypracujeme “manuál” k plnění Nařízení, řidiče odborně zdokonalíme, vyškolíme a naučíme.

Víme, že rozsah námi nabízeních školení pomůže i Vám.

ŠKOLENÍ TACHOGRAFU

Součástí kurzu Školení tachografu je praktická práce na reálných tachografech, jejich obsluha, a zásady používání. Školení je určeno pro každého, kdo k výkonu své práce potřebuje DT. V rámci našich služeb vám zajistíme komplexní řešení, včetně možnosti školení přímo ve vaší společnosti.

PROFESNÍ ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ

Nabízíme tematické profesní školení řidičů dle vašich požadavků a potřeb. Profesní školení řidičů musí absolvovat každý aktivní řidič, který vlastní profesní průkaz. V rámci našich služeb vám zajistíme komplexní řešení, včetně možnosti školení přímo ve vaší společnosti.

BOZP

Školení Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) je povinné školení, které musí zajistit každý zaměstnavatel svým zaměstnancům. V rámci našich služeb vám zajistíme komplexní řešení, včetně možnosti školení přímo ve vaší společnosti.

KLIENTI

 

INFO: +420 777 180 708
info@autoskolaking.cz

Autoškola King video poradna

zqNXKtLEdX.PNG

Jak vybrat autoškolu?

AwXSUQ9CrB.PNG

Parkování podélně

lj7xf7GGmO.jpg

Výhody řízení vozidla s automatem

WBqjvZsWIa.PNG

Parkování pozadu - výhody

ekAY0WglxU.png

Parkování pozadu

zRJUchKKHE.png

Jak zaparkovat?

kmxZbBEx0J.png

Jak řešit autonehody?

wx7JJvzFm4.png

Jak přepravovat děti v autě?

7CAh6CLp50.PNG

Příprava na zimu

MAx0ThoINW.PNG

Autoškola ve 2 minutách

OIZIATEhI5.png

Jednoduchý rozjezd do kopce