Školení řidičů PROFESÁK

INFOLINKA: +420 777 180 708
info@autoskolaking.cz
Facebook Youtube

Profesní průkaz řidiče

Profesní školení řidičů je povinné pro ty, kteří jsou držiteli řidičských průkazů skupin C, C+E, C1, C1+E tedy vozidla od 3 500 kg a D, D+E, D1, D1+E a kteří chtějí vykonávat profesní činnost. U nás můžete absolvovat vstupní školení v rozsahu 140 nebo 280 hodin, rozšiřovací školení v rozsahu 45 hodin, obnovovací školení v rozsahu 35 hodin anebo pravidelné školení v rozsahu 7 hodin ročně. Navíc s nemusíte bát, že by Vám s námi něco uniklo. Obsah školení pravidelně aktualizujeme a všem svým studentům e-mailem zasíláme informace o případných změnách v legislativě, které se jich týkají.školení profesních řidičů

Vstupní školení na profesní průkaz řidiče

  • Rozsah: 140 hodin
  • Cena: 29 000,- Kč (cena včetně DPH)

Vstupní školení na profesní průkaz má standardní rozsah 140 hodin. Týká se řidičů skupin C1, C, C1+E, C+E od 21 let a řidičů skupin D1, D1+E, D, D+E až od 23 let. Profesní školení řidičů, které můžete absolvovat prezenčně je prováděno formou výuky a výcviku a zakončuje se zkouškou z profesní způsobilosti řidiče, která Vás opravňuje k výkonu profese, a to na 5 let.

Vstupní školení na profesní průkaz řidiče - rozšířené

  • Rozsah: 280 hodin
  • Cena: 42 000,- Kč (cena včetně DPH)

Vstupní školení na profesní průkaz má v rozšířeném pojetí rozsah 280 hodin. Dovoluje řídit vozidla všech skupin C od 18 let a skupin D od 21 let. Profesní školení řidičů je v rozšířené, stejně jako ve standardní, verzi prováděno formou výuky a výcviku a zakončuje se zkouškou z profesní způsobilosti řidiče, bez níž není možné vykonávat práci profesního řidiče. 

Rozšiřující školení na profesní průkaz řidiče

  • Rozsah: 45 hodin
  • Cena: 11 000,- Kč (cena včetně DPH)

Rozšířené školení na profesní průkaz řidiče je určeno pro ty, kteří už profesní průkaz mají a pouze si potřebují rozšířit své znalosti. Rozsah rozšiřujícího profesního školení řidičů je 45 h a volně navazuje na učební osnovy školení vstupního dle § 47 zákona, které jsou doplněny o aktuální témata. 

Obnovovací školení na profesní průkaz řidiče

  • Rozsah: 35 hodin
  • Cena: 7 200,- Kč (cena včetně DPH)

Obnovovací školení na profesní průkaz řidiče je určeno pro ty, kteří už profesní průkaz měli v minulosti, nějakou dobu ho nepoužívali nebo jim přestal platit a potřebují si jeho platnost obnovit ale i pro některé řidiče, kteří tento průkaz nikdy neměli a chtějí ho získat. Rozsah obnovovacího profesního školení řidičů je 35 h a vychází z novely zákona č. 247/2000 Sb. s účinností od 1.8.2011. 

Pravidelné školení na profesní průkaz řidiče

  • Rozsah: 7 hodin
  • Cena: 1 500,- Kč  (cena včetně DPH)

Vlastníte-li profesní průkaz řidiče, jste povinni účastnit se pravidelného profesního školení řidičů, jehož celkový rozsah je 35 hodin a to po dobu 5 let od data vystavení Vašeho profesního průkazu řidiče. Pravidelné školení na profesní průkaz řidiče má rozsah 7 hodin ročně, a to vždy v podobě jednodenního kurzu. Absolvujete-li školení pravidelně u nás, nemusíte si navíc ani hlídat termíny. Sami Vám připomeneme, že se blíží čas dalšího školení.

Autoškola King video poradna

zqNXKtLEdX.PNG

Jak vybrat autoškolu?

AwXSUQ9CrB.PNG

Parkování podélně

lj7xf7GGmO.jpg

Výhody řízení vozidla s automatem

WBqjvZsWIa.PNG

Parkování pozadu - výhody

ekAY0WglxU.png

Parkování pozadu

zRJUchKKHE.png

Jak zaparkovat?

kmxZbBEx0J.png

Jak řešit autonehody?

wx7JJvzFm4.png

Jak přepravovat děti v autě?

7CAh6CLp50.PNG

Příprava na zimu

MAx0ThoINW.PNG

Autoškola ve 2 minutách

OIZIATEhI5.png

Jednoduchý rozjezd do kopce