Spolupracujeme s Úřady práce ČR

Rekvalifikační kurzy

Staňte se profesionálním řidičem! Pomůžeme Vám! V ČR chybí přes 5.000 řidičů kamiónů! Díky našim rekvalifikačním kurzům, realizovaným v naší pražské autoškole, můžete doplnit jejich řady.

Spolupracujeme s Úřady práce ČR,  jejichž prostřednictvím pro Vás zajistíme potřebné rekvalifikační kurzy (pokud splňujete podmínky pro zajištění rekvalifikace dle Úřadu práce). Rekvalifikační kurzy se týkají pouze výuky a výcviku skupiny C (nákladní automobil), D (autobus), E (přívěsy), profesního průkazu řidiče a kteréhokoliv učitelského oprávnění učitele autoškoly a probíhají v Praze.

Rekvalifikace pro řidiče skupin C, D, C+E

Profesní průkaz řidiče

Není určitě tajemstvím, že nákladní a autobusová doprava je na vzestupu a mnoho dopravců shání řidiče a nedaří se jim tyto pozice obsadit. Díky našim rekvalifikačním kurzům, probíhajícím v Praze, můžete získat patřičné znalosti, zkušenosti a oprávnění, za jejichž využití se můžete stát právě řidičem autobusu nebo nákladního automobilu.

Proč absolvovat rekvalifikační kurzy zrovna u nás?

Samozřejmostí pro nás je, že rekvalifikační kurzy všeho druhu vedou speciálně vyškolení profesionálové, kteří mají dobrý přehled v aktuálních předpisech a vyhlášek Ministerstva dopravy. V práci spolupracujeme nejenom s Úřadem práce ČR, pro který kurzy realizujeme, ale v návaznosti na něj také s Ministerstvem práce a sociálních věcí. Stejně jako u jiných kurzů, které pořádáme, i u cen rekvalifikačních kurzů všeho druhu, Vám garantujeme, že jsou konečné a že se v průběhu kurzů nenavýší.

Autoškola King

Máte zájem o pomoc při zprostředkování rekvalifikace?

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář