Profesionální poradenství v oblasti legislativy

Školení řidičů

Rádi se postaráme o Vaší společnost a Vaše zaměstnance řidiče. Přenechte tuto starost na nás. Mimo prezenčního školení, kdy rádi přijedeme školit k Vám do společnosti (nebo video konferencí) provozujeme také online školení, která jsou interaktivní, lehce zapamatovatelná a rychlá, můžete si je zdarma vyzkoušet díky našim demo verzím.

Ušetřete s naším školením až 40% nákladů na firemní jízdy. 

  • mají Vaši zaměstnanci vysokou spotřebu paliva?
  • ničí firemní automobily?
  • naučíme Vaše zaměstnance jezdit úsporně a šetrně
  • školení ekonomické jízdy od profesionálů
Objednat školení
Školení v českém i anglickém jazyce

Školení řidičů referentů online i prezenčně (nebo video konferencí)

Prezenční školení – jedná se o pravidelné i vstupní školení řidičů včetně veškeré související evidence a organizace. Hlídáme za Vás termíny, ověřujeme znalosti, vydáváme certifikáty o vykonaných školeních, vedeme přehled o školení. S námi dostanete odborné garance školení řidičů pro firmy, informujeme Vás při změnách v legislativě a hot line pro případy odborné rady pro Vás. 

Po ukončení školení obdrží ode mě firma doklad o provedeném školení s veškerými zákonnými dokumenty.

Online školení řidičů „referentů“ je časově nenáročná, ale přesto neméně kvalitní forma školení prakticky odkudkoliv. Vaši zaměstnanci, „referenti“, se mohou školit z kanceláře či pohodlí domova a po absolvování eLearningu obdrží certifikát, který zaměstnavateli poslouží jako kontrola absolvování školení.

Výukový kurz, sestavený týmem odborníků, je interaktivní, což podporuje zapamatování si co největšího množství informací díky obrázkům a animacím. Účastníci se v něm například dozvědí, na koho se vztahuje odpovědnost za škodu či nehodu a budou informování o právech a povinnostech zaměstnavatele a zaměstnance-řidiče „referenta“.

Na našem partnerském webu pavelgreiner.cz Vám nabízíme také další zákonná „online“ školení – školení BOZP a PO, školení první pomoci, školení ADR, školení VZV a jiné, kde si můžete prohlédnout podobu školení, prezentujeme zde mnoho demoverzí v českém i anglickém jazyce.

Objednat školení
Školení řidičů referentů ONLINE - vyzkoušejte DEMO

Ceník pro online školení

Cena za osobu
Cena 1 – 50 osob

Ceny jsou uvedené bez DPH

120 Kč

Cena 51 - 100 osob:

Ceny jsou uvedené bez DPH

110 Kč

Cena 101 - 500 osob

Ceny jsou uvedené bez DPH

100 Kč

Cena 501 - 1000 osob

Ceny jsou uvedené bez DPH

90 Kč

Cena 1000 - 2500 osob

Ceny jsou uvedené bez DPH

80 Kč

Cena více jak 2500 osob

Ceny jsou uvedené bez DPH

70 Kč

Ceny jsou uvedené bez DPH. Pokud máte vlastní LMS, můžeme kurz poskytnout k instalaci. Cena za licenci je dohodou.

Školení řidičů referentů - prezenční nebo video konferencí

Ceník prezenční školení

Cena za osobu
Cena 1–5 osob

Ceny uvedené bez DPH

350 Kč

Cena 6–10 osob

Ceny uvedené bez DPH

300 Kč

Cena nad 10 osob

Ceny uvedené bez DPH

250 Kč

Školení řidičů referentů

Praktická část školení řidičů referentů

Praktická část je určena většinou nově příchozím zaměstnancům, kteří vlastní řidičské oprávnění kratší dobu nebo zaměstnancům, kteří již dlouho neřídili a u Vás budou řídit firemní vozidla. Toto školení není povinné, ale pokud budete mít zájem, rádi je pro Vás na míru připravíme.

 

Cena za osobu
Školení za osobou

45 min

350 Kč

Školení řidičů referentů

Vozový park školení řidičů

Autoškola KING

Kompletní znění zákona

Podle Zákona 262/2006 Sb § 103 odst. 2,3 Zákoníku práce je zaměstnavatel povinen zajistit zaměstnancům školení o právních a ostatních předpisech k zajištění BOZP, které doplňují jejich kvalifikační předpoklady a požadavky pro výkon dané práce. Zaměstnavatel určí obsah a četnost školení o právních předpisech k zajištění BOZP, způsob ověřování znalostí zaměstnanců a vedení dokumentace o provedeném školení. Vyžaduje-li to povaha rizika a jeho závažnost, musí být školení pravidelně opakováno.

Povinností každého zaměstnance, tj. i řidiče „referenta“ dle § 106 odst. 4, písm. a) Zákoníku práce je zúčastnit se školení zajišťovaného zaměstnavatelem. (toto je pouze výňatek ze zákona. Celé znění zákona o školení k zajištění BOZP najdete v Zákoníku práce od § 101 – § 108)

Autoškola KING

Máte zájem o BOZP školení?

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář