Zdravím Vás motorkáři!

Motogymkhana kurz

Pro všechny motorkáře, nové i vyježděné, pro ty co znají pojem Motogymkhana a především pro každého, kdo se chce na motorce zlepšit, pořádáme kurzy s Clémentem Duvalem, náš kamarád a instruktor autoškoly z Francie. Ať už jste teď na jakékoliv úrovni a máte opravdu jakýkoliv stroj (skútr, chopper, enduro, naháč, automat, apod.), motogymkhana Vám umožní se s motorkou lépe sžít, abyste byli bezpečnějšími řidiči a jízdu si více užili. Proto k nám Clément přijede udělat tentokrát tři kurzy Energické řiditelnosti, jak to nazývá. Uvidíte, že i v běžných rychlostech si na motorce užijete spoustu zábavy, že se s velkou motorkou dají dělat rozumné otočky a k čemu že vlastně je ta zadní brzda. Kurzy budou pouze v angličtině, tedy pokud ji dostatečně neovládáte, budete se moci zúčastnit teprve, až to sami zvládneme dobře, abychom to mohli předat dál v češtině.

Termín teorie pro všechny kurzy je 5.6. 2023. Termíny praktické části jsou: 5.-6. 7. a 8.-9.7. pro dvoudenní kurz (12 hodin praxe) a 7.7. pro jednodenní kurz (7 hodin praxe).

Kurz zahrnuje

Co Vám nabízíme

  • náplní programu bude přípravná teorie (fyzika a geometrie motocyklu s novým úhlem pohledu) a 12 hodin praxe ve dvou dnech
  • doporučujeme se zúčastnit na vlastním motocyklu, ale v případě zájmu budou k dispozici i stroje autoškoly. Tento rok přiveze Clement i svoji vlastní motorku Suzuki GSX-R1000, kterou nabízí k zapůjčení na místě za 50 Euro na den.
Jak se na kurz přihlásit

Motogymkhana kurz

Pro přihlášení nebo otázky nám napište na mail nebo SMS/Whatsapp.
Shantanu Borský

+420 603 888 641

info@autoskolaking.cz

Autoškola King

Ceník

Ceník
Dvoudenní kurz

8 450 Kč

Jednodenní kurz

4 450 Kč

Zapůjčení školního motocyklu na den

1 000 Kč

Kurz Motogymkhany Autoškoly KING

Videoporadna

AUTOŠKOLA KING

Máte zájem o kurz Motogymkhany?

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktní formulář