Zdravím Vás motorkáři!

Motogymkhana kurz

Pro všechny motorkáře, nové i vyježděné, pro ty co znají pojem Motogymkhana a především pro každého, kdo se chce na motorce zlepšit, pořádáme kurzy s Clémentem Duvalem, náš kamarád a instruktor autoškoly z Francie. Ať už jste teď na jakékoliv úrovni a máte opravdu jakýkoliv stroj (skútr, chopper, enduro, naháč, automat, apod.), motogymkhana Vám umožní se s motorkou lépe sžít, abyste byli bezpečnějšími řidiči a jízdu si více užili. Proto k nám Clément přijede udělat kurz Energické řiditelnosti, jak to nazývá po vzoru japonského stylu řízení. Uvidíte, že i v běžných rychlostech si na motorce užijete spoustu zábavy, že se s velkou motorkou dají dělat rozumné otočky a k čemu že vlastně je ta zadní brzda. Výsledkem je lepší, bezpečnější ale i příjemnější ježdění na motorce, protože zrychlení a technika mohou dát dohromady stav přetížení, kdy si připadáte jako když letíte. Video bohužel nedokáže zprostředkovat pocity, které cítíte při jízdě na motocyklu tímto způsobem, takže nejlepší bude, když si ho přijdete otestovat jako spolujezdec na demo dnu. Kurzy budou pouze v angličtině, tedy pokud ji dostatečně neovládáte, budete se moci zúčastnit teprve, až to sami zvládneme dobře, abychom to mohli předat dál v češtině.

Termín teorie pro všechny kurzy je 20.6. 2024. Termíny praktické části jsou: 21.-22. 6. a 23.-24.6. pro dvoudenní kurz (12 hodin praxe) a 21/22/23/24.6. pro jednodenní kurz (7 hodin praxe).

Kurz zahrnuje

Co Vám nabízíme

  • náplní programu bude přípravná teorie (fyzika a geometrie motocyklu s novým úhlem pohledu) a 12 hodin praxe ve dvou dnech
  • doporučujeme se zúčastnit na vlastním motocyklu, ale v případě zájmu budou k dispozici i stroje autoškoly. Tento rok přiveze Clement i svoji vlastní motorku Suzuki GSX-R1000, kterou nabízí k zapůjčení na místě za 50 Euro na den.
Jak se na kurz přihlásit

Motogymkhana kurz

Pro přihlášení nebo otázky nám napište na mail nebo SMS/Whatsapp.
Shantanu Borský

+420 603 888 641

info@autoskolaking.cz

Autoškola King

Ceník

Ceník
Dvoudenní kurz

8 450 Kč

Jednodenní kurz

4 450 Kč

Zapůjčení školního motocyklu na den

1 000 Kč

Kurz Motogymkhany Autoškoly KING

Videoporadna

AUTOŠKOLA KING

Máte zájem o kurz Motogymkhany?

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktní formulář