Jsme tu pro Vás už od roku 2007

O nás

Autoškola KING,s.r.o. byla založena v roce 2007 v okrese Praha západ s výukou skupin B a C. Po ročním působení je založena další provozovna v Praze 4 a autoškola Praha zahajuje výuku také v anglickém jazyce. Po dalších dvou letech již vyučujeme všechny skupiny řidičského oprávnění, učíme také v německém a ruském jazyce a z jednoho učitele je osm instruktorů včetně tří instruktorek.

Jako jedni z mála autoškol v Praze i v celé české republice poctivě organizujeme každé pondělí a čtvrtek teoretickou výuku v našich učebnách. Dále u nás vyučujeme v rámci výuky „kurz první pomoci“, kdy zdravotní setra chodí přednášet k nám a žák nemusí navštěvovat kurzy jinde. Naše ceny za autoškolu uvádíme konečné s veškerým výukovým komfortem a učebními pomůckami, aby žák nemusel nic nikde shánět a draze nakupovat. Každý žák při přihlášení do autoškoly dostává automaticky učebnici + výukové CD a malý dárek s logem naší autoškoly. Pro výuku v AJ, RJ a NJ máme veškeré učebnice, testy a obrazové materiály přeloženy do daného jazyka. Moderně zařízené učebny jsou vybaveny počítači, díky tomu můžeme závěrečné zkoušky pořádat v jeden den v našich provozovnách.

Naše služby
Autoškola King

Výuka a výcvik

Nestane se u nás, že by se cena uvedená v ceníku autoškoly = cena na internetu, jakkoli navýšila při Vašem přihlášení, během kurzu a následném ukončení kurzu. Platbu při registraci je možno platit hotově, kartou, převodem, Benefit body, Flexipassy a podobně.

Ke klasickým kurzům autoškoly pořádáme též školení řidičů referentů, školení řidičů profesionálů (akreditované centrum pro profesní školení řidičů), výuku budoucích učitelů autoškol a kondiční jízdy. Nabízíme také poradenství v oblasti provozu nákladní a osobní dopravy, dopravní legislativy, pojištění a při řešení nehod, havárií či bezpečnosti práce v dopravě.

Díky různorodosti vozového parku, si žáci mohou volit mezi menším či větším autem, benzínovým či dieslovým motorem a autem s manuální či automatickou převodovkou. Pro lepší pohodlí jsou naše vozy vybaveny klimatizací. Veškerá vozidla jsou řádně pojištěna, jak proti hmotné škodě, tak proti úrazům žáků, nás nebo třetích osob a jejich majetku.

Přejeme Vám hodně štěstí při výuce a výcviku v naší autoškole.

1.9.2014 jsme spustili online školící portál KING e-Learning.

Portál KING e-Learning
Točíme pro vás videa

Celebrity v autoškole

On-line přihláška do autoškoly King

Stačí vyplnit přihlášku a odeslat

Chci se přihlásit
Máte na nás dotaz?

Kontaktujte nás